Müşteri Hizmetleri & Destek : 0 533 735 27 97

Beldibi Transfer

Beldibi Transfer

Transfer hizmetlerini Avrupa standartlarında ve yurt dışı hizmet anlayışı ile almak isteyenler için artık ülkemizde de transfer firmaları mevcut. Bu alana duyulan ilgi arttıkça hizmet veren kuruluşların sayıları da her geçen gün artmaktadır. Bu yüzden kaliteli hizmet sunan ve birçok ihtiyacı aynı anda veren kuruluşlar ile karşılaşmak artık kolay. Transferim.net olarak, alanlarında uzman ekibimiz, geniş araç filomuz, güvenli ve sağlam transfer hedeflerimiz ve daha birçok iş prensibimiz ile hizmetlerimize devam ediyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana Antalya havalimanı transfer alanında hizmet sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Başarı merdivenlerini hızla tırmanan kuruluşumuz, bünyemizde ki çalışma arkadaşlarımız ile birlikte, siz değerli tercih ziyaretçilerimizi müşteri olarak değil, misafir olarak görmekte ve o doğrultu da hizmet sunmaktadır.

Antalya havalimanı transfer

Bizler Transferim olarak, Antalya havalimanı transfer olarak Antalya ya gelen misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Antalya havalimanından siz değerli misafirlerimiz karşılayıp, otellerine veya konaklama yapacakları konutlarına güvenli ve sağlam transfer işlemi yapmaktayız. Antalya transfer firmaları arasında tercih edilen kuruluşlar arasında ilk sıralarda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Antalya Beldibi Transfer

Beldibi, Antalya ilinde en fazla yerli ve yabancı turisti ağırlayan bölgeler arasında yer alıyor. Birçok turiste ev sahipliği yapan Beldibi, otel ve konaklama alanları açısından da oldukça zengin çeşitliliğe sahiptir. Bu doğrultuda yerli ve yabancı turistlerin konaklama yaptığı alanlar arasında yer alıyor. Bu yüzdendir ki Beldibi transfer hizmetlerini almak isteyen misafir sayısı oldukça fazladır. Bizlerde Transferim olarak Antalya – Beldibi transfer hizmeti sunmaktayız. Antalya havalimanından siz değerli misafirlerimizi alıp, Beldibi ilçesine güvenli ve sağlam bir şekilde transfer işlemi yapmaktayız.

Sunduğumuz Hizmetler

 • Antalya havalimanı transfer
 • Antalya Beldibi Transfer
 • Bizleri tercih eden ve Transferim.Net’den hizmet almak isteyenlerin iletişim hattından rezervasyon yapıp bizlerden randevu talep edebilirsiniz.
 • Yılın 365 günü 7 / 24 rezervasyon ve iletişim için arayabilirsiniz
 • 7 / 24 rezervasyon alıp hizmetten yararlanabilirsiniz
 • Geniş araç filomuz ile, bünyemizde barındırdığımız birçok araç çeşitliliği ile hizmet vermekteyiz.
 • Araçlarımızın tüm bakım onarımları eksiksiz tamamlanmıştır.
 • Bünyemizde bulundurduğumuz araçlarımız en fazla 4 yaşındadır.
 • Ekibimizde yer alan şoförlerimiz, alanlarında uzman, profesyonel hizmet sunmaktadır.
 • Yabancı misafirlerimizi de düşünen kuruluşumuz; bünyemizde yer alan şoförlerimizin Türkçe haricinde en az bir yabancı dil konuşma ve anlama kabiliyetine sahiptir. Bu yüzden rahatlıkla yabancı misafirlerimiz ile de iletişim kurmaktadırlar.
 • Araçlarımız konforunuz düşünülerek tasarlanmış ve siz değerli müşterilerimizin memnuniyet esasında çalışmaktadır.
 • Geniş araç filomuzda; vip araçlarımız, binek araçlarımız, minibüs tarzı araçlarımız, otobüs araçlarımız ve midibüs transfer araçlarımız hizmete hazırdır.
 • Sizlerin kişi sayısı ve bavul sayıları düşünülerek araç temini sağlıyoruz fakat sizlerin istekleri doğrultusunda dilerseniz vip araçlarımız ile de kendinizi daha özel ve konforlu hissederek transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Antalya Beldibi Transfer alanında kuruluşumuzdan bu yana tercih edilen firmalar arasında ilk sıralarda adımızı görmekten mutluluk duyuyoruz. İş prensiplerimiz, müşteri memnuniyeti ve sağlığını hat safhada düşünerek geliştirdiğimiz misyonumuz ve vizyonumuz ile her geçen gün başarı merdivenlerini hızla tırmanmaktayız. Güvenliğiniz ve sağlığınızı düşünerek, konforu da bir arada yaşayarak Antalya – Beldibi transfer hizmetinden yararlanmak için bizlerle iletişime geçiniz. Sadece bireysel misafirlerimize değil, gruplara, kafilelere ve kurumsal firmalara da hizmet sunmaktayız.

Havalimanı Transfer
Müşteri Hizmetleri & Destek : 0 533 735 27 97