Müşteri Hizmetleri & Destek : 0 533 735 27 97

Belek Transfer

Antalya Havalimanı Belek Transfer

 

Antalya Havalimanı Belek Transfer Antalya'nın golf ve oteller bölgesi olarak bilinen beldesi çok sayıda golf amaçlı ya da spor klüplerinin kamp amaçlı kullandıkları otellerin yoğunlukta olduğu bölgedir. Aynı zamanda konferans, toplantı ve organizasyonlar içinde antalya'da bu bölge tercih edilmektedir.

Antalya Belek Transfer

Antalya havalimanı belek transfer için mesafe 35 km olup ortalama 30 dakika da yolculuk ile belek beldesine ulaşmak mümkündür. En ucuz ve vip kalitede transfer hizmeti için transferim.net şoförleri en az iki dil bilmektedir. Yolculuğunuzu daha kaliteli ve güvenli hale getirmek için her biri özenle seçilen şoförlerimiz tatilinizin havalimanında başlamasını sağlamak için elinden geleni yapmaktadır. belek transfer

Belek Kongre Transfer

Kış döneminde Türkiye'den ve Dünya'dan bir çok büyük firmanın, kurum ve kuruluşun kongre toplantı ve organizasyonlarını düzenlemek için tercih ettikleri antalya belek bölgesine transfer hizmetini transferim.net otobüs, vip minibüs ve midibüs'lerle transfer hizmetini gerçekleştirmektedir. Bu dönemde kısa sürede çok fazla sayıda misafir transferi gerçekleştirileceği için araç sayısı, olabilecek aksaklıkların tümü gözönünde bulundurularak, sorunsuz kongre transferinizi yapmanız için transferim.net gereken tüm çabayı sarfetmektedir.

Belek Otel Transfer

Tüm belek transfer hizmetlerinde ucuz fiyat, güvenli ve üst düzeyde gerçekleştirmek için tüm transfer ekibimiz 365 gün 24 saat hizmete hazırdır.
Müşteri Hizmetleri & Destek : 0 533 735 27 97