Müşteri Hizmetleri & Destek : 0 533 735 27 97

Boğazkent Transfer

Antalya Havalimanı Boğazkent Transfer

 

Boğazkent Transfer, Transfer hizmetleri dendiğinde aklımıza ilk olarak havalimanları ve kalacağımız yer arasındaki uzun mesafeler gelmektedir. Taktir edersiniz ki; Her ilde veya ilçede havalimanı yoktur ve kalınacak yere ulaşımlar oldukça uzun sürebilmektedir. Bu sebepten dolayı Havalimanı transfer şirketlerine ihtiyaç duyarız. İyi bir tatil, baştan aşağı sorunsuz mükemmel bir tatil olmalıdır. Tatile çıkarken iyi bir otelin yanı sıra bizi otelimize taşıyacak iyi bir transfer şirketi de bulmalıyız. İnternete girdiğimiz zaman bir sürü havalimanı transfer şirketi bulabiliriz. Ancak Transferim.net güler yüzlü ve işinin ehli bir kadroyla çalışmaktadır. Özellikle en az bir yabancı dil bilen, deneyimli bir şoför kadrosuyla sizlerin hizmetindedir. Araç durumlarımızdan söz edecek olursak;  tek kişi ve ya da birkaç kişi gelecek olan misafirlerimiz için binek araçlarımız mevcuttur. Daha kalabalık gruplarımızı minibüsle ağırlıyoruz. Hem kalabalık hem de lükse düşkün müşterilerimiz için ise VİP minibüslerimiz hizmet vermektedir. Daha kalabalık gruplar için “okul gezileri, dernek gezileri gibi” gezileriniz için ise; midibüslerimiz ve otobüslerimiz mevcuttur Elbette ki bütçemizi de düşünmek zorundayız. Çünkü hiçbirimizin sınırsız bir bütçesi yoktur. Özel taşımacılık hizmeti veren şirketler de oldukça yüklü ücretler sunmaktadırlar. Ancak transferim şirketi sayesinde ne saatlerce araç beklemek zorundasınız, ne toplu taşıma araçlarına muhtaçsınız, ne ucuz fiyata konforsuz araçlara binmek zorundasınız, ne de uçuk fiyatlar ödemek zorundasınız. Transferim sayesinde uygun fiyata, konforlu ve lüks seyahat etmenin keyfine varacaksınız. Antalya Boğazkent transfer dendiği zaman, Antalya’nın diğer ilçelerinde olduğu gibi burada da Transferim güvenceniz olacaktır. Uygun fiyata lüks araçlarla yolculuk yapmanın tadına varacaksınız. Araçlarımız en fazla 4 yaşındadır. Transferim personel seçiminde de sizleri rahat ettirmeyi amaçlar. Personelin iyi bir eğitim sürecinden geçirir.

Antalya Havalimanı Boğazkent Transfer

İnternette saatlerce dolaşıp Transfer şirketi aramanıza gerek hiç gerek yok. Sizlere bir telefon kadar yakınız. Telefonun ucunda siz değerli müşterilerimize yedi gün yirmi dört saat hizmet vermekte olan müşteri temsilcilerimiz sizlerin hizmetinizdedir. Tek yapmanız gereken bizleri aramak. Bizlere ulaşabilmek ve kaliteli hizmet farkını transferim ayrıcalığıyla yaşayabilmek için çağrı merkezi numaralarımızdan 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Bizlere bu numara üzerinden ulaşıp rezervasyonlarınızı yaptırabilirsiniz. Deneyimli, güler yüzlü, müşteriyi memnun etmeyi kendisine vazife bilen müşteri temsilcilerimizle rezervasyonlarınızı kesinlikle sıkıntı yaşamadan yaptırabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimizin sizlere her konuda yardımcı olacağına emin olabilirsiniz. Temsilcinize aklınıza takılan her türlü soruyu sorabilirsiniz. Sizlere sizi memnun edecek açıklamalarda bulunacaklar.

Antalya Boğazkent Transfer

Transferim sizlerin görüşlerine de önem veriyor. Aynı numara üzerinden bizlere talep ve şikayetlerinizi de iletebilirsiniz. Firmamız sizlerin kaliteli bir yolculuk süresi geçirmenizi amaçlıyor. Sizleri uçağınızın iniş saatinde size özel olarak hazırlanan konforlu aracıyla havaalanından alıyor. Kaliteli hizmet ilkesiyle siz saygıdeğer müşterilerine Antalya Havalimanı Boğazkent transfer farkını yaşatmak ve sizin farkınızı sizlere hissettirebilmek  için otelinize kadar memnuniyetle eşlik ediyor. Sizleri kaliteli bir şekilde otelinize kadar götüren transferim, eğer hizmetlerimizden memnun kalırsanız tatilinizin bittiği tarihte sizleri otelinizden alıyor ve havaalanına kadar eşlik ediyor. Yabancı misafirlerini de düşünen firmamız, farkını bir kez daha gösteriyor. Sizlere yolculuk esnasında hizmet edecek olan şoförlerimiz en az bir yabancı dil biliyor. Böylelikle dilimizi bilmeyen müşterilerimiz de sorun yaşamadan otellerine ulaşabiliyor. Her geçen gün daha da ileride olmayı amaç edinmiş olan transferim, yabancı misafirlerine daha kaliteli hizmet verebilmek amacıyla şoförlerinin bildiği yabancı dil sayısını artırmayı amaçlıyor. Tek amacımız sizleri aldığınız hizmetten memnun olarak uğurlayabilmek. Sizlerin mutluluğu Transferim için önemli.
Müşteri Hizmetleri & Destek : 0 533 735 27 97