VIP Transfer

Özel misafirlerimize özel olduklarını hissettirecek VIP Transfer hizmeti ile adresten ya da havalimanından başlayan yolculuğunuz sonrasında sizi havaalanında karşılayan deneyimli ve güleryüzlü personelimiz sizi havalimanında karşılaycaktır. Özel şoförlerimiz bakımları ve sigortaları yapılmış konforlu araçlarımız ile yolculuğunuzun en iyi şekilde gerçekleşmesine yardımcı olacaktır.

Havalimanından otele ya da otelden havalimanından VIP Transfer hizmeti alabileceğiniz gibi adresten adrese de transfer hizmeti alabilirsiniz. Seyahatinizden minimum 24 saat öncesinde alınan rezervasyonunuz ile operasyon ekibimiz sizi zamanında gideceğiniz noktaya ulaştırmak için araç planlamasını yapmış olacaktır. Bayram, yeni yıl ya da yoğun zamanlarda da transferinizin zamanında yapılması için gereken tüm planlamayı yapmış olacaktır.

VIP transfer hizmet almak için sayfanın üstündeki rezervasyon formunu doldurmanız yeterli olacaktır.

Grup Transfer

Kalabalık gruplar, kongreler, toplantılar ya da aileler, arkadaş grupları için olan Grup Transfer hizmetimiz ile hem grubunuza özel transfer hizmeti gerçekleştirebilirsiniz hemde dilerseniz ücretlendirmeyi kişi başı olarak fiyatlandırabilirsiniz. Ayrıca dilediğiniz noktadan dilediğiniz noktaya araç tahsis transfer hizmeti gerçekleştirecek olduğunuz için havalimanında ya da otel de bekleme gibi dezavantajları olmaz.

Paylaşımlı Transfer ( Shuttle )

Farklı müşterilerle 17 kişilik lüx araçlarımızla ekonomik bir şekilde havalimanından transfer hizmeti gerçekleştirebileceğiniz transfer tipine verilen isimdir. Yolcularımızın havalimanında minimum süre beklemeleri için gereken tüm özverinin sağlandığı shuttle transfer ile ekonomik bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Ücretlendirme kişi başı olarak yapılmaktadır.