Müşteri Hizmetleri & Destek : 0 533 735 27 97

Konaklı Transfer

 

KONAKLI TRANSFER

Alanya’ya bağlı olan Konaklı bölgesine Konaklı transfer ile ulaşımınız kolaylaşacaktır. Alanya tatil için çok fazla tercih edilen Antalya’nın ilçelerinden bir tanesidir. Bu ilçeye bağlı olan Konaklı plajının sakin ve güzel olması, konaklayacak otel ve pansiyonların fazla olmasından dolayı çok fazla tercih edilen bir mahalledir. Firmamız Konaklı’ ya ulaşımınızı rahat ve güvenli bir şekilde sağlamak için Konaklı transfer hizmetini sunmaktadır. Antalya’ya geldiğiniz noktadan alınarak hiçbir kesinti yaşamadan Konaklı’ ya ulaşımınız deneyimli şoförlerimiz ile sağlanmaktadır. Antalya’ya geldiğiniz otogar, havalimanı gibi alanlarda taksi ya da toplu taşıma araçları beklemenize gerek kalmadan şoförlerimiz tarafından karşılanarak Konaklı’ ya doğru yola çıkacaksınız. Şoförlerimiz sizleri isminizin yazılı olduğu bir levha ile karşılayarak sizleri gideceğiniz noktaya kadar bırakacaktır. Ulaşımın yoğun olduğu turizm şehri Antalya’da sizlere sunduğumuz bu hizmet ile yorulmadan ve stresten uzak bir yolculuk ile Konaklı’ya ulaştırılacaksınız. Uygun fiyat seçenekleri ile istediğiniz ulaşım hizmetinden faydalanabilirsiniz.  Ödemelerinizi eft ya da havale yapabileceğiniz gibi transfer esnasında şoförümüze de yapabilirsiniz. . Ulaşım Bakanlığının belirtmiş olduğu şartlarda hizmet veren firmamız en iyi hizmeti sunmayı hedeflemektedir. Ekibimiz deneyimli olup bütün Temel Eğitim, Emniyetli Sürüş, Yasal Hak ve Sorumluluklar eğitimleri zorunlu olarak verilmektedir ve bunların yanı sıra ilk yardım, yangın ve iş konuları ile ilgili gerekli olan bütün eğitimlerde verilmiştir. Servis tüzüğüne uygun olan araçlarımız sizlerin şartlarına uygun bir şekilde hazırlatılmaktadır. Araçlarımızın haftalık, aylık ve yıllık bakımları düzenli olarak yaptırılmakta ve gerekli bütün ekipmana sahiptir. Her aracımızda klima ve navigasyon sistemi bulunmaktadır. Her şey düşünülerek sizlere güvenli bir yolculuk imkanı sunuyoruz.

Gazipaşa Konaklı Transfer

Antalya ılıman iklimi ve doğal güzellikleri nedeniyle eski uygarlıklar tarafından bile çok fazla tercih edilen bir ildir. Günümüzde birçok ülkeden yabancı turist geldiği gibi yerli turistleri de misafir eden turizm başkentinde ulaşımda bazı aksaklıklar yaşanmasının önüne geçebilmek için firmalar yeni çözümler bulunmuştur. Sizlerin ulaşımınızı güvenli ve rahat bir şekilde sağlamak için hizmet vermeye devam eden transfer firmamızda Konaklı’ ya ulaşımlarınız için Konaklı transfer hizmetini sizlere sunmaktadır. Konaklı’ ya ulaşarak isteğiniz tatili ya da iş görüşmesini rahatlıkla yapabileceksiniz. Yolculuğunuz boyunca hiçbir sıkıntı ve strese girmeden dilediğiniz planınızı gerçekleştirebileceksiniz. Yolculuğunuzun daha sakin ve kontrollü geçmesi için ulaşımınızı önceden planlamış olmanız sizlere bir avantaj sağlayacaktır. Web sitemiz üzerinden ya da iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak bu hizmetimiz hakkında bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Belirtmiş olduğunuz tarih ve saatte sizleri karşılamaya gelecek olan deneyimli şoförlerimiz ile kendinizi güvenli bir yolculuğun içinde bulacaksınız.

Antalya Havalimanı Konaklı Transfer

Konaklı transfer hizmeti Antalya havalimanlarında ulaşım sıkıntısı çeken misafirlerimize de kolaylıklar sunmaktadır. Sizleri Antalya havalimanında karşılayarak deneyimli şoförlerimiz ile konforlu bir ulaşım sağlamanıza imkan sunuyoruz. Ayrıca firmamızda hiç kabahatiniz olmayan genel hatalar, uçak gecikme rötar durumlarında ekstra ücret ödemiyorsunuz. Firmamız sizlere kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmak için gerekli bütün koşulları doğru bir şekilde sağlamaktadır. Antalya havalimanlarından deneyimli şoförlerimiz ile karşılanarak Konaklı’ ya doğru kesintisiz bir ulaşım sağlayacaksınız. Hiçbir bekleme ve kesinti yaşamadan yapacağınız bu yolculuk ile kendinizi güvende hissedeceksiniz. Antalya havalimanlarında taksi ya da toplu taşıma araçları ile yapacağınız uzun süreli yolculuklar yerine sizlere özel hazırlanmış olan bir araçta ulaşım ayrıcalığı yaşayacaksınız. Rezervasyon yaptırarak Antalya havalimanı Konaklı transfer hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Sizlere kaliteli ve güvenilir transfer hizmeti sunuyoruz.

Havalimanı Transfer
Müşteri Hizmetleri & Destek : 0 533 735 27 97