Müşteri Hizmetleri & Destek : 0 533 735 27 97

Ölüdeniz Transfer

 

ÖLÜDENİZ TRANSFER

Ölüdeniz transfer ile sizleri istediğiniz noktadan alarak gitmek Ölüdeniz’ e ulaşmanızı sağlıyoruz. Muğla’nın Fethiye ilçesine bağlı olan Ölüdeniz kumsalı Dünya’nın en güzel kumsalı seçilmiştir. Ölüdeniz adından anlaşıldığı gibi durgun bir göl niteliğindedir. Beldeye hem kara, hem deniz, hem de havayolu ile ulaşmak mümkündür. Sizleri geldiğiniz bu noktalardan alarak Ölüdeniz’ de istediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Güzellikleri ve aktiviteleri ile birçok turistin ilgi odağı olan Ölüdeniz’ e rahat bir ulaşım sağlamak için firmamızın sunduğu transfer hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu tatil beldesinde nitelikli birçok otel, pansiyon, ve kamp yeri mevcuttur. Her türlü deniz sporunun yapılabildiği beldede safari, dağcılık, yürüyüş ve rafting yapma olanakları ile Babadağ’dan yamaç paraşütü ile atlama imkanı da vardır. Sizlerde bu güzel tatil beldesine gelerek dilediğiniz tatili gerçekleştirebilirsiniz. Ulaşımın yoğun olduğu Ölüdeniz’ de sizlere firmamız birçok kolaylık sağlayacaktır. Böylelikle dilediğiniz tatile iyi başlangıç yapmış olacaksınız. Web sitemizden rezervasyon yaptırarak Muğla’ya gelmeden ulaşımınızı garanti altına alabileceksiniz. Sizlerin yapmış olduğu rezervasyondaki bilgiler doğrultusunda Ölüdeniz transfer olarak uygun bir araç seçerek geleceğiniz tarihte sizleri vermiş olduğunuz adreste bekliyor olacağız. Geldiğiniz noktada beklemenize ya da diğer toplu ulaşım araçları ile sıkıntı çekmenize gerek kalmadan özel aracınıza binerek ulaşımınızı gerçekleştirebileceksiniz. Geldiğiniz noktada isminizin yazılı olduğu bir levha ile sizleri bekleyecek olan şoförlerimiz sizleri aracınıza götürerek kesintisiz bir ulaşım sağlayacaktır.

Firmamızın sunmuş olduğu transfer hizmeti ile Muğla’ya gelmeden önce Ölüdeniz’ e ulaşmak için gerekli bütün ihtiyacınızı karşılamış olacaksınız. Firmamız Ulaşım Bakanlığı’nın belirlemiş olduğu şartlarda ulaşımınızı sağlamaktadır. Araçlarımızın tamamı sigortalı olup bakımları düzenli olarak yaptırılmaktadır.  Firmamız güvenliğiniz için araçlarımızda araç takip sistemi bulundurmakta olup araçlarımız servis tüzüğüne uygundur. Her araçta klima bulundurulmakta ve solunum rahatsızlıklarını (astım vs) önlemek için her ay klima filtrelerini, 3 ayda bir de araç döşemeleri uzman ekiplerimiz tarafından detaylı bir şekilde sterilizasyon ilaçları ile temizlenmektedir. Araçlarımız sizlerin güvenliğinizi tehlikeye atmayacak şekilde hazırlanmaktadır. Çocuklarınızın olması durumunda çocuk koltuğu da araçlarımızda yer alacaktır. Araçlarımızın yanı sıra ekibimizde işinde uzman bireylerden oluşmaktadır ve gerekli bütün temel eğitimleri verilmektedir. Sizlere kaliteli bir hizmet sunmak için Ölüdeniz transfer ekibi her zaman yenilikçi çalışmalarını sürdürmektedir. Yolculuğun vermiş olduğu stres ve yorgunluktan uzak bir ayrıcalık sunan transfer hizmeti ile Muğla’da rahat bir yolculuk imkanı bulacaksınız. Sorumluluklarının bilincinde bir firma olarak sizlerin can güvenliğinizi tehlikeye atmayarak ulaşımınız için gerekli bütün koşulları doğru şekilde sağlıyoruz. Web sitemizden ya da iletişim numaramızdan bizlere ulaşarak bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz.

ölüdeniz transferMuğla Havalimanı Ölüdeniz Transfer

Hava yolunu tercih ederek Muğla’ya geldiğinizde sizleri havalimanlarında karşılayarak Ölüdeniz’ e ulaşımınızı güvenli bir şekilde sağlıyoruz. Firma olarak Muğla havalimanlarına gelen misafirlerimize konforlu ve ayrıcalıklı bir transfer hizmeti sunuyoruz. Sizleri geldiğiniz tarihte havalimanlarında isminizin yazılı olduğu bir levha ile karşılayarak Ölüdeniz’ de istediğiniz noktaya ulaştırıyoruz. Dilediğiniz takdir de havalimanlarına dönüş transferinizi de sağlıyoruz. Ölüdeniz’ de dilediğiniz tatile iyi başlangıç yapmanız için sizlere ayrıcalıklı bir ulaşım sunuyoruz. Sizler için her şeyi düşünerek en ince ayrıntısına kadar planlayan deneyimli ekibimiz sayesinde hiçbir sorun yaşamadan Muğla’da varmak istediğiniz noktaya ulaşacaksınız. Ölüdeniz transfer hizmeti ile Muğla’da ulaşım sorunu çekmeyeceksiniz. Uygun bir fiyat ile transfer hizmetinden yararlanarak ulaşımınızı konforlu bir hale getirebilirsiniz. Uçağınızdan indiğiniz anda sizleri karşılayacak olan aracımız sayesinde hiçbir sıkıntı yaşamadan kendinizi Ölüdeniz’ de bulacaksınız.

Havalimanı Transfer
Müşteri Hizmetleri & Destek : 0 533 735 27 97