Müşteri Hizmetleri & Destek : 0 533 735 27 97

Tekirova Transfer

Antalya Havalimanı Tekirova Transfer

 

Tekirova Transfer, Transfer işlemi; özellikle kişilerin hizmet aldığı bir sektör olarak karşımıza çıkmıştır. Önceki yıllarda yurt dışında sıkça rastladığımız transfer hizmetlerini artık ülkemizde de sık sık görmek mümkün. Transfer hizmeti, insanların taşımacılık alanında daha iyi hizmet almaları ve sağlık, güvenlik, konfor ile bir yerden başka bir yere kuruluşlar tarafından araçlarla transfer edilmesidir. Taksilerde yaşanan sorunlar, firma servislerinde ki sıkıntılar ve müşterileri kendilerini daha özel hissetmeleri için bu hizmet geliştirilmiştir. Yurt dışında yaklaşık 20 yıla aşkın zaman diliminde ortaya çıkan bu sektör ülkemizde de özellikle turistik kentlerde göze çarpıyor. Antalya transfer Antalya bilindiği gibi Türkiye de yerli turistlerin ve yabancı turistlerin ziyaret ettiği şehirler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Hal böyle olunca Antalya havalimanı trafiği yoğun olan ve sık sık hatların dolu olduğu havalimanlarından bir tanesi. Kuruluşumuz Antalya ya gelen yerli ve yabancı misafirlerin şehir içinde sorun yaşamamaları, konforlu iyi ağırlanmaları ve yurt dışı standartlarında transfer hizmeti almaları için kurulmuştur. Transferim olarak bizler, bizlerden sunduğumuz hizmetten faydalanmak isteyenleri müşteri olarak değil, adeta misafirimiz olarak görmekte ve bu doğrultuda üstün hizmet anlayışı içerisinde hizmet sunmaya özen göstermekteyiz.

Antalya Tekirova Transfer

Antalya ilinde Tekirova turistik açıdan yoğun ilçelerden bazılarıdır. Tekirova gerek konumu gerek coğrafi özellikleri sayesinde yerli ve yabancı turistlerin tercih ettiği mekanlar arasında yer alıyor. Konaklama imkanlarının bulunduğu bu ilçede otellerde kalmak isteyenlerin sayıları da bir hayli fazla. Bizlerde bu yoğunluğun farkına vararak, Antalya Tekirova Transfer olarak hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz değerli misafirlerimizi Antalya havalimanından alıp, Tekirova da dilerseniz konaklama yapacağınız konutlarınıza, dilerseniz de otellerinize transfer ediyoruz. Konforlu ve güvenli şekilde transferlerinizi yapmaktayız. Sunduğumuz Hizmetler
 • Antalya havalimanından alıp, Tekirova transfer yapmaktayız (dilerseniz Antalya’nın bütün noktalarına transfer işlemi yapıyoruz.)
 • Sizlerin kişi sayılarınıza ve bavullarınıza göre araçlar gönderiyoruz
 • Araçlarımız en fazla 4 yaşında olup, tüm bakım ve onarımları tamamlanmıştır.
 • Rakiplerimize oranla üstün hizmet anlayışı ile hizmet sunmaktayız.
 • Bünyemizde görev yapan şoförlerimizin tamamı alanlarında uzman, profesyonel ve belirli eğitimlerden geçerek ekip bünyemize dahil edilmiştir.
 • Şoförlerimiz yabancı turistler düşünülerek en az bir yabancı dil bilmektedirler
 • Araçlarımızın konforludur
 • Bünyemizde geniş araç filomuz bulunmaktadır.
 • Dilerseniz sizin kişi sayınıza göre araç gönderiyoruz, dilerseniz de vip araçlarımız ile hizmet sunuyoruz.
 • Transferim olarak araç filomuz; binek araç, otobüs, minibüs, midibüs, vip araçlar olmak üzere birçok çeşitteki araçlarımız hizmete hazırdır.
 • Yılın 365 günü 7/24 hizmet sunmaktayız.
 • Rezervasyonlu olarak çalışmaktayız.
 

Antalya Havalimanı Tekirova Transfer

Bizler Transferim, rezervasyonlu olarak çalışmaktayız. Bizleri Antalya havalimanı transfer hizmetinden yararlanmak için; Antalya havalimanına gelmeden önce  iletişim numaramızdan irtibata geçip, rezervasyon oluşturuyorsunuz. Ekibimiz sizlere kaç kişi geleceğinizi ve bavullarınız sarabilir bunlar tamamen mağdur olmamanız ve konforlu olarak transfer edilmeniz içindir. Gerekli rezervasyon onaylandıktan sonra, ekibimiz sizleri Antalya havalimanında karşılamaktadır. Araçlarımıza yerleştirildikten sonra Antalya belek transfer alanında gitmek istediğiniz otellere veya konaklama alanlarınıza iletilmektesiniz. Transferim olarak, sadece Antalya – Tekirova mesafesinde değil, Antalya havalimanı transfer, alanında tüm hizmetleri sunuyoruz. Kuruluşumuz keza bireysel kişiler yanı sıra, kurumsal firmalara, sanat camiasından ünlü isimlere ve tanınmış iş adamlarının Antalya havalimanı transfer alanında hizmet sunmaktan mutluluk duyar.
Müşteri Hizmetleri & Destek : 0 533 735 27 97